אודותינו

"המקור היחיד לידע הוא הניסיון" – אלברט אינשטיין

הרכב של אנשי מקצוע בתחום המחשוב, מתחייב לשרות הטוב ביותר תוך הבעת אכפתיות וסובלנות.
אנו משוכנעים כי נוכל לספק עבורך את השרות שהינך זקוק לו, תוך שימת דגש על הצרכים המיוחדים שלך.

 

החזון שלנו:
"טל טכנולוגיות" שמה לה למטרה להיות בית חם ומקצועי ללקוחותיה.
עבורנו, הלקוחות הם שותפים לדרך, למיצוי הפוטנציאל ההדדי.
הדרך למטרה צריכה להיות מספקת ומובילה לצמיחה אישית ומקצועית של הצועדים בה.
אנו מאמינים שבעזרת יצירתיות, מצוינות והגינות אין חלום שלא ניתן להגשימו."

משתמשים
לייקים
שיתופים
פרסים

הערכים שלנו

הבנת צרכי הלקוח תוך בנייה וטיפוח יחסים מבוססי אמון. השרות והתמיכה המקצועיים שנעניק ללקוחותינו לצורך תפעול רציף ובטוח של העסק שלהם באופן יום יומי, הם המפתח להצלחת חברתנו לאורך זמן .

אנו בטל טכנולוגיות מחוייבים לרמה המקצועית הגבוהה ביותר, תוך למידה מתמדת והעסקת כח עבודה מקצועי ומיומן, בעל יכולות טכניות מוכחות והסמכות מתאימות.

אספקת מוצרים ופתרונות איכותיים תוך התבססות על המוצרים המובילים בעולם, התחדשות מתמדת ועמידה בחזית הטכנולוגיה הם גורם חשוב בכושר התחרותיות שלנו בסביבה מתפתחת המאופיינת בקצב שינויים מהיר.

שותפות וכבוד. מטרתנו לפתח סביבת עבודה של כבוד ואמון הדדי בין החברה ועובדיה תוך הצבת אתגרים ושאיפה למצויינות.

בין לקוחותינו

לקוחות מספרים

אמינות, מקצוענות וזמינות הם היסודות המנחים את הנדון בפעילותה. במשך שנים אני נהנה משירות מקצועי ואמין במשרדי המונה כ- 50 עמדות מחשב וציוד נלווה רב. במסגרת השירות האדיב זוכה המשרד לרבות הסניף הצפוני שבחיפה לטיפול ענייני מקצועי ומהיר בכל בעיה שמתעוררת גם בשעות הלילה הן באמצעות אנשי תמיכה מעולים העושים מלאכתם נאמנה גם בתמיכה מרחוק והן בשירות מקצועי במשרד. העובדה כי מסגרת השירות כוללת גם טיפול מול חברות מחשוב המספקות שירותים למשרד לרבות ספק האינטרנט וטיפול כולל במערכת מהווה נדבך חשוב ומקל על העבודה והשירות הנדרשים. מטל תזכו לא רק לשירות מקצועי אלא לחיוך לאדיבות ולמחירים שווים לכל נפש. כלקוח של חצי עשור הנני להמליץ על הנדון בכל מישור ולאחל לו הצלחה רבה.
Man
טל בסכס
עו"ד ומנכ"ל
חברת טל טכנולוגיות מספקת למשרדנו מזה שלושה חודשים, שירותי מיחשוב בהיקף נרחב, הכוללים שירותי חומרה ותוכנה. למרות תקופת העבודה הקצרה, אנו יכולים להעיד, שטל טכנולוגיות היא חברה המצטיינת במתן שירות ברמה הגבוהה ביותר, ניחנת במקצועיות בתחומים נרחבים ובשליטה מרחוק. במיוחד התרשמנו מהזמינות הרבה של נותני השירות בחברה, בתיקון ובטיפול מהיר בבעיות, בתקלות ואף בחוסר ידע של עובדינו שאינם מומחים במיחשוב. האוזן הקשבת, המקצועיות ואף החברותיות והדרך הנעימה בה ניתן השירות חשובה בעניינו יותר מהכל. חברת טל טכנולוגיות, היא אחת החברות בתחומה, שאולי קל מאוד להשיג לאור ההיצע הרב בשוק, אך קשה מאוד לאבד
man2
הולין ושות'
עורכי דין
מזה כחמש שנים אני מקבל שרות מקצועי ומהיר מטל טכנולוגיות, המלווה את מערכת המיחשוב בעסקי מתהליך ההקמה ועד התחזוקה השוטפת. לאורך כל הדרך רמת השרות הגבוהה היתה לשביעות רצוני המלאה.
man3
דוד גור
חשבונאי ויועץ מס
אנו התחלנו את עבודתנו מול טל טכנולוגיות בתמיכה כוללת של רשת המחשבים שלנו, אנו עובדים יחד מעל ל- 5 שנים ומרוצים מהשירות שאנו מקבלים מכל הבחינות, מעבר לשירות מהיר ואדיב הם פועלים באופן יעיל ויוצא מן הכלל, הכול מתוקתק כמו שעון ! תודה לכם על עבודתכם הנאמנה.
man4
פסגות
יועצי נדל"ן
כלקוחות ותיקים נציין, כי השרות לו אנו זוכים ע"י צוות טל טכנולוגיות הינו אמין, מהיר ולא פחות חשוב – תמיד עם חיוך והרגשה טובה.
man4
כרמל רקיקי מצות
מוצרים לפסח
ברצוני להביע את הערכתי לשירות הנפלא שאנחנו מקבלים מכם. המענה המהיר שאנחנו מקבלים בכל תקלה, התמיכה והליווי בתקלות שקושרות בגופים אחרים והמאמץ לפתור כל תקלה עד תם ומענה בכל שאלה והעיקר שירות מהיר, מקצועי יסודי ואדיב. תודה מכל הלב חדוה משאל, מנהלת
מרכז אלה
רפואה סינית